Портативний електронний контрольно-касовий апарат

 

  

Виробник: ЮНІСІСТЕМ

Короткий опис: портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом.

 

Особливості

MINI-T 400МЕ - портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі і можливістю передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS), що автоматично передбачає право апарату на первинну реєстрацію за новими вимогами РРО +2015.

Касовий апарат MINI-T 400МЕ має 8-рядковий графічний екран 128х64 з підсвічуванням, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю і вбудовану акумуляторну батарею.

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка була реалізована в MINI-500.02ME.

Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє виконувати налаштування та програмування касового апарату через ПК (додавати базу товарів, змінювати базові настройки та ін.).

Касовий апарат MINI-T 400МЕ дозволяє виконувати операції безготівкової оплати товарів магнітними картками Visa і MasterCard, для цього потрібне підключення зовнішнього зчитувача магнітних карт.

Віддалене управління і контроль

Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління і контролю, можна дистанційно стежити за станом справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.

Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари і пересилання звітів.

На комп'ютер керуючого надходить інформація з касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація.

Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації та несанкціонованого доступу.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ

Касовий апарат MINI-T 400МЕ підтримує всі типи оподаткування. Він може використовуватися як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування).

Додатково ЕККА MINI-T 400МЕ застосуємо в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування: продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги мобільного зв'язку, в аптеках і т.п.

Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі MINI-T 400МЕ може використовуватися на парковках, ринках, у виїзній торгівлі, таксі та іншому громадському транспорті.

Крім того, касовий апарат може застосовуватися для автоматизації робочого місця касира в магазинах з реалізації продовольчих і промислових товарів через роздрібну мережу або інтернет, кафе, аптеках, а також ФОП - платниками єдиного податку 2-й і 3-ї груп оподаткування.

Портативність

Харчування касового апарату MINI-T 400МЕ здійснюється за допомогою вбудованого Li-Pol акумулятора на 2000 мАг, а гнучкі налаштування енергозбереження дозволяють ЕККА повноцінно працювати більш 8:00 без підключення до мережі.

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований згідно з вимогами до радіоустаткуванню. Повністю відповідає законодавству України, включаючи закон про РРО 2015 року.

 

Характеристики

 Тип касового апарату Портативний
 Версія ПО  4101-4
 Функціональні характеристики  
 Кількість товарів  8192
 Кількість відділів  64
 Кількість касирів  8
 Швидкість друку, рядків / с  8
 Ширина стрічки, мм  58
 Максимальний діаметр рулону паперу, мм  40
 Кількість символів в найменуванні товару  48
Символів в рядку  32
 Податкові групи і додаткові збори  
 Тип ПДВ  вкладений і накладений ПДВ
 Податкові групи з позитивним підсумком  6
 Податкові групи з негативним підсумком  6
 Додаткові збори з позитивним підсумком  5 
 Додаткові збори з негативним підсумком  5 
 Дисплей  
 Кількість   1
 Тип дисплея  графічний 128х64 (8 рядків)
 Підсвітка дисплея  є
 Механізм друку  
 Швидкість друку, рядків/с  до 53
 Ширина стрічки, мм  58 або 80
 Зовнішній діаметр рулону, мм  80
 Автоматична обрізка чека  є
 Умови експлуатації  
 Температура  +10°C...+35°C
 Відносна вологість  не більше 95%
 Умови зберігання  
 Температура зберігання  +5°C...+35°C
 Відносна вологість при зберіганні  не більше 85%
 Живлення  
 Джерело живлення  мережа 220В, 50Гц
 Тип батареї  -
 Роз'єми підключення  
 RS232  1х
 USB  1х
 Bluetooth  опція
 Порт грошового ящика  RJ-25 (24B)
 Канали доступу в інтернет  
 GSM/GPRS-модем  вбудований
 Ethernet  є
 Фізичні характеристики  
 Габаритні розміри (ШхГхВ), мм  148 х 205 х 143
 Маса, кг  1,2
 Додатково  -

 

ТОВ "МАЙСТЕР-Мережа, ЛТД" - сервісний центр з ремонту, гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також продажу касового і торгового обладнання. У нас ви можете замовити та придбати наступну техніку: касові апарати, фіскальні реєстратори, електроні ваги, Image-сканери, принтери чеків, принтери етикеток, детектори валют, лічильники банкнот. В продажу є також витратні матеріали такі, як: термо папір, термо етикетку, цінники та канцтовари.

Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2019 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Розробка «Webhit»