Відповідність законодавчим вимогам 2015 Контрольна стрічка в електронній формі (КЛЕФ): не потрібно зберігати паперову контрольну стрічку Надійність і висока якість виготовлення: напрацювання на відмову 60 млн.строк 8-рядковий інтерактивний дисплей з індикацією стану мережі Підключення ПК, ваг, сканера ШК , індикатора покупця, банківського терміналу Зручне програмування товарів за допомогою ПК Інтуїтивний і інформативний інтерфейс Можливість віддаленого адміністрування Передача даних в ГФС по дротового (Ethernet) або бездротового зв'язку (GPRS) Гарантія: 18 міс.

Сфера використання: Магазини невеликого масштабу · Ювелірні магазини, ломбарди · Точки видачі інтернет-магазинів Сфера послуг і розваг · Медзаклади, аптеки · Кафе, бари · Кіоски з продажу хліба, м'яса, тютюнових виробів та інших товарів · Підприємства споживчої кооперації.

Функціональні переваги

Простота і інтуїтивність. Касовий апарат володіє незаперечною перевагою перед конкурентами: він дуже простий в управлінні і при цьому функціональний. Інтерфейс Datecs МР-01 дуже зручний, інтуїтивно зрозумілий і легкий у керуванні як з боку касира, так і при програмуванні. Функціональні можливості касового апарату та можливості його використання порадують кожного підприємця: наприклад, щоб запрограмувати апарат, адміністратору не потрібно приїжджати в магазин: це можна зробити віддалено. Така можливість особливо актуальна для мереж з декількох магазинів.

Підключення додаткового обладнання. Datecs MP-01 має численні інтерфейси підключення: RS-232, USB, Ethernet, GSM / GPRS. До касового апарату можна підключити:

Комп'ютер (ПК, ноутбук, POS-система)

Зовнішній індикатор покупця

Сканер штрих-кодів

Ваги DIGI, CAS, Mettler Toledo, Camry

Банківський термінал

Інтерактивний дисплей. В апараті встановлений 8-ми рядковий графічний дисплей з підсвічуванням: велика кількість рядків, меню і клавіші швидкого доступу роблять зручною роботу касира. Спеціальні символи також інформують про роботу апарату: рівень заряду акумулятора, наявність мережі, стан модему, режим роботи комунікаційних інтерфейсів, необхідність зробити звіт та ін.

 

ТОВ "МАЙСТЕР-Мережа, ЛТД" - сервісний центр з ремонту, гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також продажу касового і торгового обладнання. У нас ви можете замовити та придбати наступну техніку: касові апарати, фіскальні реєстратори, електроні ваги, Image-сканери, принтери чеків, принтери етикеток, детектори валют, лічильники банкнот. В продажу є також витратні матеріали такі, як: термо папір, термо етикетку, цінники та канцтовари.

Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2019 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Розробка «Webhit»