Електронний контрольно-касовий реєстратор

 

  

Виробник: ДП «Компанія «ATLAS»

Короткий опис: Фіскальний реєстратор нового покоління, з контрольною стрічкою в електронній формі, з високою швидкістю друку, відмінною функціональністю і новим рівнем сервісу. Фіскальний реєстратор відповідає всім законодавчим вимогам, в т.ч. набирає чинності 1 січня 2015 (первинна реєстрація лише РРО з КЛЕФ). Внесений до Держреєстру РРО в березні 2014

 

Особливості

Функціональність і якість

Модель Datecs FP-320, якій пророкують долю бестселера, увібрала в себе весь 20-річний досвід і компетенцію провідного виробника фіскальної техніки.

 • Найвища якість друку. Технологічна основа - термопринтер SEWOO (Корея). Швидкість друку - 200 мм / сек.
 • Гнучкість налаштування чеків під потреби магазину. Утиліта «чек» дозволяє самостійно формувати зовнішній вигляд касового чека, роблячи необхідні акценти на рекламній та ін. Інформації та коригуючи шрифти.
 • Налаштування змісту Z-звіту. Крім обов'язкової, користувач може вивести додаткову інформацію, необхідну для спрощення бухгалтерського обліку.
 • Друк купонів для маркетингових активностей. Базовий принтер дозволяє друкувати касові чеки з високоякісними зображеннями і логотипами. Чеки з рекламними повідомленнями або купони на знижку - засоби просування, що дозволяють використовувати індивідуальний підхід при обслуговуванні великої кількості клієнтів.
 • Розширювана функціональність. Протокол апарату дозволяє встановлювати додаткові функціональні модулі. База таких модулів доступна на сайті виробника datecs.com.ua, і постійно розширюється.
 • Множинність інтерфейсів. Завдяки інтерфейсам підключення RS-232, USB, Ethernet фіскальний реєстратор можна без особливих складнощів підключити до будь ПК або POS-терміналу.

 

Datecs FP 320: Зручність експлуатації

 

 • Унікальні експлуатаційні характеристики.

Використання як технологічної основи новітнього брендового принтера Sewoo (Корея) дозволило досягти швидкості друку 200 мм / сек, при низькому рівні шуму і високої надійності і ресурсності.

 • Ергономічність.

Принтер може бути розміщений на вертикальній або горизонтальній поверхні, закріплений на стіні. Мінімальний рівень шуму робить свій внесок у поліпшення умов праці касирів.

 • Наступність.

Реалізована підтримка двох протоколів обміну команд «Krypton» і «Datecs». Datecs FP T88 може бути встановлений на робоче місце, де раніше використовувалася інша модель продуктової лінійки Datecs.

 • Зручність і швидкість обслуговування за рахунок віддаленого адміністрування.

Можливість дистанційного сервісного підключення дозволяє IT-службі або сервісної організації віддалено вносити зміни в налаштування, програмувати і адмініструвати Datecs FP-T88. Навіть при виникненні збоїв працездатність може бути відновлена ​​швидше.

 

Економічна обгрунтованість

 

 • Зниження експлуатаційних витрат відбувається, зокрема, за рахунок надійності і ресурсності апарату.
 • Скорочення витрат на розвиток. За рахунок інноваційності вироби і високих функціональних характеристик вам нескоро знадобиться оновлювати парк фіскальних реєстраторів.
 • Скорочення витрат на касову стрічку (контрольна стрічка формується в електронному вигляді, паперова версія не потрібна). У роздрібній мережі тільки це дає економію близько 3000 грн. на 1 реєстратор на рік.
 • Знижений електроспоживання в порівнянні з 2-станційними реєстраторами.
 • Скорочення витрат на адміністрування та управління.
 • Зниження витрат на організацію систем лояльності та бонусні операції на касовому місці.
 • Можливість нарощування функціональності. Перелік утиліт і функціональних модулів, доступних на сайті виробника, буде постійно поповнюватися, і ви зможете розширювати можливості реєстратора без додаткових витрат на обладнання.
 • Низькі витрати на інтеграцію за рахунок успадкованого протоколів.

  

Характеристики

 Параметр  Характеристика
 Тип фіскального принтера  Одностанціонний, з контрольною стрічкою в електронній формі
 Кількість програмованих товарів (послуг), не менше  20000 товарів (послуг)
 Кількість символів в найменуванні товарів, до  75 символів
 Кількість груп оподаткування товарів  5 - з позитивним підсумком розрахунків, у тому числі неоподатковувана група для операцій продажу; 5 - з негативним підсумком розрахунків, у тому числі неоподатковувана група для операцій повернення.
 Види оплати  Доступно для програмування до 10 найменувань видів оплати (готівка, чек, кредит, платіжна картка та ін.)
 Фіскальна пам'ять

 Енергонезалежна, з об'ємом 5 000 денних підсумків

 Метод друку  Лінійний термодрук
 Принтер чеків  Термопринтер SEWOO. Швидкість друку 200мм / сек. Напрацювання на відмову 15 млн. Рядків, 40 знаків у рядку.
 Датчик закінчення паперу  Встановлено
 Інтерфейс  Ethernet, mini USB, RS232
 Витратні матеріали  Термопапір: ширина (57,5 ± 0,5) мм або ширина (80,0 ± 0,2) мм зовнішній діаметр, до 83 мм
 Живлення  24 В постійного струму з номіналом 2,1 А
 Годинники - календар  Працює не менше 1 440 годин після відключення регістр-ра від мережі
Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2018 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Всі права захищено. Розробка «Webhit»