Електронний контрольно-касовий реєстратор

 

  

Виробник: Датекс

Фіскальний реєстратор «ЕКСЕЛЛІО FP-2000» - найпотужніший реєстратор у всій лінійці апаратів від «ЕКСЕЛЛІО», виконаний на базі японського бренду CITIZEN CBM-2000, який друкує чеки на стрічці шириною від 58 до 78 мм. Пристрій відрізняється міцною конструкцією з надійними механічними вузлами.

Особливості
 • Опціонально можна встановити двухстрочний дисплей для покупця.
 • Інтерфейси: ethernet (за замовчуванням); USB; RS-232.
 • Прошивки підтримують всі версії Windows.
 • Дані КЛЕФ передаються у форматі xlm.

 

Відповідно до закону, який набуде чинності з 01.01.2015 рік, в якому апарати з контрольною стрічкою в паперовому вигляді не будуть входить до держреєстру, виходячи з цього болгарські виробники реєстраторів оновили всю лінійкі своїх апаратів.

Фіскальний реєстратор "Екселліо FP-2000" - це оновлена і покращена модель всім відома фіскального реєстратора "Екселліо LP-1000" .В оновленої моделі модем для передачі даних вбудований, що робить реєстратор більш компактним і економить місце на робочому столі оператора. Внутрішній блок живлення ( 9 V) так само вбудований в пристрій, така схема розташування була запозичена у виробника техніки Citizen.

Контрольна стрічка зберігається в електронному вигляді на CD-карті, дана інформація має особливу ступінь захисту і не може бути прочитана на іншому реєстраторі або комп'ютері.

Низький рівень шуму, потужні двигуни і відмінну швидкодію (220 мм / сек) - ось неповний список його якостей. Внутрішній металевий каркас і ергономічний дизайн корпусу розроблені так, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище, збільшити експлуатаційний термін і надійність реєстратора.

Технологія «чек вперед» дозволяє касиру попередньо упевнитися, чи правильно надрукований чек.ЕКСЕЛЛІО FP-2000 - це спільний продукт всесвітньо відомого бренду Citizen і болгарської компанії Datecs, лідера виробництва фіскальної техніки, що гарантує високу якість збірки внутрішнього механізму і максимальну функціональність пристрою.

Фіскальний реєстратор відповідає всім прописаним в нормативних документах стандартам і сертифікований відповідно до положень ISO 9001: 2000. Виробляється покроковий контроль виробництва, який би належну якість продукції, що випускається. Виріб включено до Державного реєстру України для операторів розрахункових операцій.Устройство сумісно з більшістю систем оподаткування і використовується в десятках країн світу.

Також воно повною мірою задовольняє вимогам оновленого фіскального законодавства України. У тому числі, норми про використання контрольної стрічки в електронній формі (КЛЕФ). Це унікальний пристрій створено з урахуванням всіх особливостей фіскальної практики.

Технічні особливості ЕКСЕЛЛІО FP-2000:

 • Оновлений механізм друку розроблений Citizen спеціально для тривалої роботи при великих навантаженнях. Висока швидкість друку дозволяє швидше обслуговувати покупців в годину-пік.
 • Технологія Easy-load забезпечує швидку заміну робочої стрічки, всі маніпуляції займають кілька секунд і не вимагають спеціального навчання операторів.
 • Надійний металевий каркас захищає внутрішній механізм від несприятливих зовнішніх впливів, гарантує безперебійну роботу всіх вузлів і з'єднань, плюс до цього, оберігає корпус від деформацій.
 • Завдяки тому, що блок живлення вмонтований всередину системи, ймовірність його пошкодження, а відповідно і виходу з ладу всього реєстратора, вкрай мала.
 • Функція «чек вперед» дозволяє касиру попередньо перевірити, чи правильно надрукований чек. Це допоможе уникнути проблем з покупцем при можливому поверненні товару.
 • Сумісні протоколи легко синхронізують реєстратор з програмним забезпеченням попередніх моделей фіскальних пристроїв ТМ «Екселліо».
 • Враховані вимоги КЛЕФ. Копії всіх чеків і звітів поміщаються в пам'ять реєстратора та можуть бути повторно відтворені. За бажанням користувача в пристрій може бути встановлений інформаційний носій КЛЕФ обсягом даних від 2 (за замовчуванням) до 32 Гігабайт.
 • Передача даних здійснюється по локальній мережі підприємства з використанням технології Ethernet.
 • Реєстратор працює з популярними інтерфейсами USB і RS-232, легко синхронізується з будь-яким персональним комп'ютером і володіє гнучкою системою переоснащення внутрішнього механізму.
 • Передбачена можливість підключення різних периферійних пристроїв, підтримується робота з касою і дисплеєм для покупця. Управління проводиться за допомогою кнопкової панелі.
Характеристики
 Параметр  Характеристика
 Максимальна розрядність сум, які реєструються  9
 Розрядність проміжних підсумків, не менше  10 
 Розрядність остаточних підсумків, не менше  10 
 Кількість товарів, які програмуються в оперативній пам'яті  20000
 Кількість груп оподаткування з накопичувальним підсумком  5
 Кількість груп оподаткування з негативним підсумком  5 
 Кількість груп, з накопичувальним підсумком що: - Звільнено від оподаткування - Чи не є об'єктом оподаткування  11
 Кількість Z-звітів  4352
 Можливість обліку знижок, (надбавок)  За кадому товару окремо або загальна по цілому чеку, з перерахунком суми податків
 Тип індикатора для клієнта  Виносний
 Тип друку  Прямий термодрук
 Інтерфейс  RS 232, USB, LAN
 Індикатор клієнта  Datecs DPD-201
 Інтерфейс грошового ящика  12 В
 Живлення  220 В; - Частота (50 ± 1) Гц
 Автообрезчік паперу  Є
 Чекова стрічка  Ширина 57мм, 59 мм, 80 мм, діаметр рулону до 86 мм
 Швидкість друку  220 мм / сек
 Габарити  147 x 207 x 147 мм
 Маса  2 кг
 Друк штрих коду  EAN8, EAN 13, code 128, ITF
 Можливості друкувати в чеку  Штрих-код, логотип користувача
 Обсяг КЛЕФ  До 4 Гб
 Ресурс механізмів  термодрукуючий механізм 150 км, різьбяр 2 млн. Циклів різу
Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2018 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Всі права захищено. Розробка «Webhit»