Лічильник банкнот Magner 35S - дозволяє перераховувати банкноти різних валют. Рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим оборотом готівкових коштів

 

Особливості

Працюючи на Magner 35S Ви можете бути впевнені у відсутності помилок рахунку і дбайливої обробці банкнот різного ступеня зношеності, оскільки Magner 35S - це втілене в життя японське якість всіх складових: від конструкції і матеріалу тракту, до ергономічної, зносостійкої клавіатури.

Світлодіодний дисплей зеленого свічення забезпечує чітку фіксацію результатів перерахунку.

Детекція справжності кожного банкноти за розміром і оптичної щільності банкнотного паперу.

Виконання основних завдань з перерахунку готівки:

 • Функція підсумовування дозволяє здійснювати перерахунок банкнот з накопиченням суми
 • Функція відліку пачки реалізована у двох варіантах: за замовчуванням 100 банкнот або за бажанням касира від 1 до 999 банкнот.

 

Призначення

 • Magner 35S успішно використовується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим оборотом готівкових коштів.
 • Magner 35S рекомендований до використання на робочому місці касира підприємств роздрібної торгівлі та сфери послуг, дозволяє швидко перерахувати грошову масу, розкладену по номіналах в касовому апараті.
 • У кредитних організаціях Magner 35S з успіхом застосовується в клієнтській зоні: особа, яка отримала грошові кошти, має можливість самостійно їх перерахувати, щоб переконатися в правильності виданої суми.

 

Відмінні особливості

Magner 35S при перерахунку банкнот будь-якої валюти, будь-якого номіналу здійснює перевірку геометричних розмірів кожної прорахованою банкноти: лічильник визначає довжину короткої сторони першого минулій банкноти, бере її за еталон, а потім довжину кожної наступної банкноти (починаючи з другої) порівнює з еталонною. За аналогічним принципом здійснюється перевірка оптичної щільності банкнотного паперу. Дані види контролю дозволяють перевірити однорідність прораховуваної пачки за номіналом.

Функціональні можливості

 • Режим підсумовування результатів перерахунку дозволяє розрахувати будь-який обсяг однорідної за номіналом грошової маси. Зручний при звірці кількості банкнот в пачці із заявленим за документами кількістю. Також зручний при отриманні від клієнта великої кількості банкнот низьких номіналів, т. К. Дозволяє уникнути перерахунку кожної банкноти вручну.
 • Режим відліку пачки банкнот заданого розміру дозволяє сформувати корінець (100 банкнот) одного номіналу. Реалізовано в двох варіантах: за замовчуванням 100 банкнот або за бажанням касира від 1 до 999 банкнот. Зручний при видачі заздалегідь відомою суми: касир виставляє на лічильнику необхідну кількість банкнот, після чого кладе в приймальний кишеню будь-яку кількість наявних банкнот цього номіналу. Якщо перерахованих банкнот недостатньо, лічильник автоматично продовжить рахунок з накопиченням при наступному перерахунку. Якщо є надлишок банкнот, Magner 35S відрахує потрібну кількість і зупиниться.
 • Режим автоматичного початку перерахунку дозволяє уникнути натискання будь-яких клавіш для початку рахунку. Magner 35S почне перераховувати банкнот автоматично як тільки вони виявляться в подаючому кишені.
 • Режим початку перерахунку при натисканні кнопки «START» дозволяє контролювати початок перерахунку банкнот. Зручний у випадку роботи з старими грошима: у касира є можливість без поспіху рівно укласти банкноти.
 • Індикація включених режимів роботи: немає необхідності пам'ятати всі налаштування лічильника, досить просто подивитися на панель управління. Зручно працювати двом і більше касирам: новий працівник бачить настройки, які використовував попередній, що дозволяє їх швидко змінити під потрібні даного працівника.

 

Види контролю

 • Оптична щільність банкнотного паперу визначається як середнє значення пропускання ІК світла, що пройшло через банкноту. Це базовий рівень контролю, обов'язковий для будь-якого лічильника банкнот.
 • Визначення розміру кожної прорахованою банкноти: Magner 35S визначає довжину короткої сторони першого прорахованою банкноти і бере її за еталон. Далі, лічильник порівнює довжину кожної наступної банкноти з еталонною. У випадку, якщо довжини збігаються, рахунок продовжується. Якщо ж є суттєві відмінності в довжині поточної та еталонної банкноти, то рахунок автоматично припиняється, Magner 35S подає звуковий сигнал, а на дисплеї з'явиться код помилки.
 • Детекція на здвоєність служить для визначення того, що при перерахунку два банкноти, нашаровані один на одного, не пройшли як одна. Даний вид детекції дозволяє уникнути помилок рахунку.
 • Детекція ланцюжка банкнот також дозволяє уникнути помилок рахунку. Йде перевірка за часом проходження кожної банкноти: у випадку, якщо дві банкноти йдуть внахлест, лічильник не сприймає їх як одну: немає помилки рахунку.
 • Детекція банкнот з великим відсутнім фрагментом дозволяє переконатися у фізичній цілісності перераховуваних банкнот, відбракувати дефектні грошові знаки.
 • Детекція застрягань банкнот по ходу їх руху в тракті дозволяє уникнути пошкодження великої кількості банкнот. Зазвичай застрягання виникають при попаданні в тракт лічильника сторонніх предметів (канцелярські скріпки, папір і т. П.). У цьому випадку перша прорахована банкнота застряє, але щоб уникнути фізичного пошкодження інших грошових знаків Magner 35S припиняє роботу.
Характеристики
 Дисплей  світлодіодний, зеленого світіння
 Швидкість рахунку  500/1000/1300 банкнот в хвилину

 Ємність кишень

 подаючого/приймального

 300/150 банкнот
 Види детекції:
 Оптична щільність  +
 Геометричні розміри  +
 Цілісність  +
 Здвоєність  +
 Живлення  100-240 В ~ 50/60 Гц
 Габаритні розміри ШхГхВ  250х234х197 мм
 Вага  6,5 кг
 Виробництво  Magner International Corporation

Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2018 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Всі права захищено. Розробка «Webhit»