Лічильник банкнот DORS 700 - дозволяє перераховувати банкноти одного номіналу з одночасним контролем автентичності по відсутності фонового світіння банкнотного паперу при освітленні ультрафіолетовим промінням.

 

Особливості

Призначення

 • Лічильник банкнот DORS 700 призначений для перерахунку банкнот різних валют. Рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим оборотом готівкових коштів.
 • Рекомендований до використання на робочому місці касира підприємств роздрібної торгівлі та сфери послуг. DORS 700 дозволяє швидко перерахувати грошову масу, розкладену по номіналах в касовому апараті.
 • У кредитних організаціях DORS 700 з успіхом застосовується в клієнтській зоні: особа, яка отримала грошові кошти, має можливість самостійно їх перерахувати, щоб переконатися в правильності виданої суми.

 

Відмінні особливості

Лічильник DORS 700 при перерахунку банкнот будь-якої валюти, будь-якого номіналу здійснює перевірку геометричних розмірів кожної прорахованою банкноти: лічильник визначає довжину короткої сторони першого минулій банкноти, бере її за еталон, а потім довжину кожної наступної банкноти (починаючи з другої) порівнює з еталонною. Даний вид контролю дозволяє перевірити однорідність прораховуваної пачки за номіналом.

 • Тракт (Елементи лічильника, з якими приходить в контакт банкнота при перерахунку) DORS 700 розроблявся так, щоб лічильник міг обробляти гроші будь-якого ступеня зношеності. Цьому сприяють всі технології, застосовані в DORS 700, починаючи від визначення оптимального кута входу банкнот в тракт, закінчуючи хімічним складом пластикових елементів тракту, які забезпечують плавне проходження банкнот, зняття електростатичного заряду, а значить дбайливу укладку в приймальний кишеню.
 • Приймальна кишеня і частина елементів конструкції виконані з ударостійкого пластику з додаванням карбонового волокна, що запобігає стирання пластика, а значить забезпечує правильну аеродинаміку проходження банкноти по тракту на весь термін служби DORS 700.
 • Ролики завантажувального кишені мають підвищену зносостійкість, що дозволяє прораховувати мільйони банкнот без їх заміни. Як відомо, ролики, які здійснюють слістиванія банкнот - найбільш швидкозношуваний елементи будь-якого лічильника. Навіть при невеликому їх стиранні застрягає, банкноти починають проходить під кутом, лічильник пропускає здвоєні банкнот і т. Д. У DORS 700 використані спеціальні ролики, стійкі до стирання.

 

DORS 700 оснащений зручною ручкою, завдяки чому можна не тільки легко переставляти лічильник з місця на місце, але і при необхідності розгорнути його дисплеєм в потрібному напрямку.

 • Світлодіодний дисплей червоного свічення розроблений відповідно до побажань кредитних організацій щодо забезпечення чіткої фіксації результатів рахунки чорно-білими камерами систем відеоспостереження.
 • Результати перерахунку, відображаються на дисплеї, володіють хорошою контрастністю, чіткістю і достатніми розмірами для всіх існуючих систем відеоспостереження.
 • Зупинка перерахунку і вивід на дисплей коду помилки при виявленні ланцюжка банкнот, здвоєних, злиплих, зам'ятих, банкнот з великим відсутнім фрагментом.
 • Інформація про конкретну помилку акцентує увагу касира на підозрілу банкноту. Рекомендується повторно прорахувати банкноту, на якій сталася зупинка лічильника, щоб переконатися в її придатності.
 • Якщо ж на деякій банкноті лічильник зупинився повторно - це сигнал для касира здійснити доскональну перевірку даної банкноти.

 

Функціональні можливості:

 • Режим підсумовування результатів перерахунку дозволяє розрахувати будь-який обсяг однорідної за номіналом грошової маси. Зручний при звірці кількості банкнот в пачці із заявленим за документами кількістю. Також зручний при отриманні від клієнта великої кількості банкнот низьких номіналів, т. К. Дозволяє уникнути перерахунку кожної банкноти вручну.
 • Режим відліку пачки банкнот заданого розміру дозволяє сформувати корінець (100 банкнот) одного номіналу. Режим зручний при видачі заздалегідь відомою суми: касир виставляє на лічильнику необхідну кількість банкнот, після чого кладе на слістиватель будь-яку кількість наявних банкнот цього номіналу. Якщо перерахованих банкнот недостатньо, лічильник автоматично продовжить рахунок з накопиченням при наступному перерахунку. Якщо є надлишок банкнот, DORS 700 відрахує потрібну кількість і зупиниться.
 • Режим автоматичного початку перерахунку дозволяє уникнути натискання будь-яких клавіш для початку рахунку. DORS 700 почне перераховувати банкнот автоматично як тільки вони виявляться в кишені слістивателя.

 

Види контролю:

 • Перевірка фонового світіння банкнотного паперу в УФ спектрі. Перевірка даного машиночитаемого ознаки позволяетвиявіть фальшиві банкноти, які мають відмінності від справжніх грошових знаків у фоновому світінні банкнотного паперу при впливі УФ випромінювання.
 • Оптична щільність банкнотного паперу визначається як середнє значення пропускання ІК світла, що пройшло через банкноту. Це базовий рівень контролю, обов'язковий для будь-якого лічильника банкнот.
 • Визначення розміру кожної прорахованою банкноти: DORS 700 визначає довжину короткої сторони першого прорахованою банкноти і бере її за еталон. Далі, лічильник порівнює довжину кожної наступної банкноти з еталонною. У випадку, якщо довжини збігаються, рахунок продовжується. Якщо ж є суттєві відмінності в довжині поточної та еталонної банкноти, то рахунок автоматично припиняється, DORS 700 подає звуковий сигнал, а на дисплеї з'явиться код помилки.
 • Детекція на здвоєність служить для визначення того, що при перерахунку два банкноти, нашаровані один на одного, не пройшли як одна.
 • Детекція ланцюжка банкнот також дозволяє уникнути помилок рахунку. Йде перевірка за часом проходження кожної банкноти: у випадку, якщо дві банкноти йдуть внахлест, лічильник не сприймає їх як одну: немає помилки рахунки
 • Детекція банкнот з великим відсутнім фрагментом дозволяє переконатися у фізичній цілісності перераховуваних банкнот, відбракувати дефектні грошові знаки.
 • Детекція застрягань банкнот по ходу їх руху в тракті дозволяє уникнути пошкодження великої кількості банкнот. Зазвичай застрягання виникають при попаданні в тракт лічильника сторонніх предметів (канцелярські скріпки, папір і т. П.). У цьому випадку перша прорахована банкнота застряє, але щоб уникнути фізичного пошкодження інших грошових знаків DORS 700 припиняє роботу.
Характеристики
 Дисплей  світлодіодний LED, червоного свічення
 Швидкість рахунку  600/1000/1500

 Ємність кишень

 подаючого/приймального

 500/200 банкнот
 Види детекції:
 УФ люмінесценція  +
 Оптична щільність  +
 Геометричні розміри  +
 Цілісність  +
 Здвоєність  +
 Споживана потужність, не більше  50 Вт
 Живлення  100-240 В ~ 50/60 Гц
 Габаритні розміри ШхГхВ  290х240х270 мм
 Вага  4,5 кг
 Виробництво  DORS Industries LTD

 

ТОВ "МАЙСТЕР-Мережа, ЛТД" - сервісний центр з ремонту, гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також продажу касового і торгового обладнання. У нас ви можете замовити та придбати наступну техніку: касові апарати, фіскальні реєстратори, електроні ваги, Image-сканери, принтери чеків, принтери етикеток, детектори валют, лічильники банкнот. В продажу є також витратні матеріали такі, як: термо папір, термо етикетку, цінники та канцтовари.

Україна 21036 м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 105, оф. 308 

+38 067 430-66-13

+38 093 430-66-13

+38 0432 46-02-92

1992-2019 ТОВ "Майстер-Мережа, ЛТД"
Розробка «Webhit»